Wikipedie k nalezení zde: https://swrp.wiki/

TU-YOUNG WU-ZI [Zaniklá]


TU-YOUNG WU-ZI je japonská zločinecká organizace, která je známá pod označením jako mafie. Kořeny této mafie sahají až do roku 1612. TU-YOUNG WU-ZI jsou známý tím, že v roce 1850-1860 byli označováni jako samurajové. Rodiny této organizace byli z bohatých Japonských rodin. K samurajům patřilo necelých 10% obyvatel Japonska. Toto nemalá část obyvatel tvořilo tuto organizaci, nyní mafii. Mezi jejich zvláštní styl patřilo například oblékání, sestřih vlasů a velice dobrá schopnost ovládat meč. Samurajové se považovali za Kabukimono. Kabukimono je označení pro gang samurajů. V současnosti jsou tito muži považováni jako jedni z nejlepších v používání starých bojových umění. Dodnes se zachovalo bojové umění jako je kenjitsu, kendó, jiu-jitsu. Společenská třída samurajů zanikla v období reforem Meidži kolem roku 1869. Název TU-YOUNG WU-ZI vznikl během války kdy Čína bojovala proti Japonsku. Wu-Zi vzniklo z překladu válečnické umění a TU-YOUNG vzniklo z Japonské mytologie. TU-YOUNG dle mytologie bylo označení pro čarovný červený kámen, který dával samurajům sílu. Z kamene během jarního období vycházel duch. Duch byl později pojmenován jako Červený pařez duchů. Jelikož nesl podobu pařezu.


V současnosti má TU-YOUNG WU-ZI něco kolem 50 členů a přes pět set rodin, které jsou zavázány slibem. Většina rodin žije v Japonsku a malá část v Severní Americe. Jedná se o jednu z nejmocnějších mafii současnosti. Mafie pohání všechny obchody a kontroluje většinu ziskových organizací. Po první světové válce mafie začala vydělávat pomocí zbrojního průmyslu a tím pokračovala až do druhé světové války. Po skončení druhé světové války se v Japonsku zlepšil černý trh a mafie začala distribucí omamných látek. Největší distribucí byl kokain, heroin, pervitin. Jelikož se na černém trhu objevila konkurence tak několik let mafie vedla válku proti členům Yakuza. Po druhé světové válce mafie uzavřela mírovou smlouvu mezi mafii Yakuza. Mírová smlouva drží do dnes.


Mezi členy mafie je tradiční Japonské tetován, které je známe z Japonské mytologie. Nosí ho po celém těle. Typickými znaky bývá drak, květ, horská krajina nebo vířící moře. Tento styl tetování je bolestivý a zabere několik hodin. Po této aplikaci je každý muž považován za opravdového muže a stává se z něho oficiální člen mafie. Každý člen rodiny musí tímto rituálem podstoupit.

Kdo z rodiny odmítne podstoupit zkouškou dospělosti a věrnosti k rodině je nucen být zabit a pohřben pod zem kde na hrobu stojí socha boha Amatsu. Bůh Amatsu je označován za zlo. Mytologie praví, že ten kdo je spoután symbolem boha Amatsu nenajde po smrti klidu a bude navždy bloudit v bolestivé iluzi.


Typická Japonská stavba. Architektura z 20 let 20 století. Inspirace Japonského chrámu Tódaidž.


TU-YOUNG WU-ZI je známá jejich zvláštním oblékáním a stylem účesů. Nejstarší člen rodiny nosí společenský oblek. Oblek se rozlišuje a řadí do několik barev a motivů. Záleží jakého rodu je jeho rodina a jaké momentálně oslavují dny draka. V klidných dnech nosí po svém sídle volné oblečení, kimono.



Jelikož mafie sahá až do roku 1612 tak každý člen této mafie dokáže zacházet s chladnou zbraní, jako je katana nebo motýlkový nůž. Momentálně nejvíce typickými zbraněmi se v dnešní době stalo AK-47, UZI, TEC 9 nebo brokovnice.


Loupeže

Unášení a vydírání lidí

Tajné služby

Prodej kokainu, marihuany, jiných návykových látek

Výpalné

Peníze z podniků


Anonymita

Nikdy nesmíš svou rodinu vyměnit nebo prozradit

Poslouchat hlavu rodiny

Zákaz zabíjet bez povolení

Každý člen se mezi sebou respektuje

Zákaz dělat jakoukoliv nelegální práci bez svolení

Poslední slovo má vždy otec rodiny

Nikdy člen nesmí přijít na rodinné schůzky pod vlivem alkoholu, omamných látek

Úcta ke starším


Hlavním příjmem peněz pro mafii je obchod s attachmenty a omamnými látkami.

TU-YOUNG WU-ZI vlastní několik podniků po celé Americe. Hlavním podnikem jejich aktivit a veškeré distribuce a získání nových kontaktů je noční bar Bahama West Mamas.


Boss

Underboss

Gurentai

Tekija

Bakuto


BY YUNG THAY

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.